Web Tasarım E-Ticaret Hosting - Domain Arama Motorlarına Kayıt ve Optimizasyon İnternette Reklam Referanslar İletişim
İnternet sitenizin var olması en başta firmanız için bir prestijdir. Daha sonra ise uygun tasarım ve konsept, rahat kullanım ve işlevsellik sağlandığında olası müşterilerinizin sizlere ulaşması için en kolay yollardan biridir.
Tam bu noktada Y-Tasarım olarak firmanıza ve hizmetlerinize uygun tasarımlar yaparak gelişen teknoloji internette yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Artık çoğu kişinin her işini internetten yaptığını düşünürsek, işini ciddiyetle yapan bir firmanın web sitesinin bulunmaması müşterilerinin gözünde negatif bir puan demektir.

Müşterileriniz sizin için önemlidir ve tüm müşterileriniz teknolojiyi takip eden bir şirket olmanızı ister.


Web Siteniz Nasıl Olsun İstersiniz ?

-
Sabit içerik ile müşterilerinizin aradığı bilgiye sitenizden ulaşsın mı istiyorsunuz ?
- Hareketli, göze hitap eden etkili bir web sitesi mi ?
- İçeriğini ve yönetiminin kontrolünü sizin için hazırladığımız kontrol panelinden bize ihtiyaç duymadan tamamen kendinizin yapabileceği bir web sitesi mi ?

Neler Yapılabilir ?

Anket, döviz kuru, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyaretçi istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten (maillist), forum, sayfa yönetimi, bayi yönetimi, ansiklopedi, sık sorulan sorular, ürün yönetimi, sohbet sayfaları, fotoğraf galerisi ve aklınıza ne gelirse. Sitenizde bulunmasını istediğiniz özellikleri bize söyleyin yeter.

Teslim ve Destek

Web siteniz istediğiniz özelliklere göre 5-15 gün içerisinde hazırlanır ve size teslim edilir. Eğer içerik yönetimi içeren bir web sitesi hazırlandı ise kullanımı için tarafımızca size gerekli eğitim ve bilgilendirme yapılır. Siteniz teslim edildikten sonra istediğiniz zaman telefonla, yerinde destek veya email ile destek sağlanır.